PL | FR | EN
O PurlésProduktyCeremonieDla ProfesjonalistówProceduryPRKontaktSklep on-lineDotacje UE
Przeglądarka nie obsługuje plików flash.
znaki razem.jpg
MPG.png


Szanowni Państwo,

Firma Proconcept Labs Sp z o.o. rozpoczęła realizację projektu w ramach poddziałania 3.3.3 – Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych - Go to Brand - Program Operacyjny Inteligetny Rozwój, 2014-2020 pod tytułem:

Rozwój działalności eksportowej Przedsiębiorstwa PROCONCEPT LABS - wypromowanie produktów branży kosmetycznej za granicą.

Cel projektu: promowanie produktów branży kosmetycznej, które mają szansę stać się markami rozpoznawalnymi na rynkach zagranicznych; wzrost konkurencyjności firmy oraz zwiększenie poziomu internacjonalizacji działalności gospodarczej.

Wartość projektu: 1 170 099,00zł
Wkład Funduszy Europejskich: 713 475,00zł




ZAPYTANIA


Tytuł komunikatu:
Zaproszenie do składania ofert na dostawę zabudowy indywidualnej powierzchni wystawienniczej w czasie targów Cosmoprof Bolonia 2018.
Data komunikatu: 26.10.2017
Treść komunikatu:
Zapraszamy do składania ofert na dostawę zabudowy indywidualnej powierzchni wystawienniczej w czasie targów Cosmoprof Bolonia 2018.
Wszelkie dane znajdziecie Państwo w załącznikach oraz pod upublicznionym zapytaniem w Bazie Konkurencyjności
https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/publication/view/1064469

Zapytanie | Załącznik

Tytuł zapytania:
Zaproszenie do składania ofert dot. przygotowania strony internetowej z tłumaczeniem na języki obce dla Proconcept Labs sp. z o.o.
Data zapytania: 26.10.2017
Treść zapytania:
Zapraszamy do składania ofert na ZAPYTANIE OFERTOWE dotyczące przygotowania strony internetowej z tłumaczeniem na języki obce dla Proconcept Labs sp. z o.o. Wszelkie dane znajdziecie Państwo w załączniku maila oraz pod upublicznionym zapytaniem w Bazie Konkurencyjności
https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/publication/view/1064461

Zapytanie | Załącznik



WYNIKI


Tytuł komunikatu:
Wyniki postępowania dotyczącego przygotowania strony internetowej z tłumaczeniem na języki obce dla Proconcept Labs sp. z o.o.
Data komunikatu: 07.11.2017
Treść komunikatu:
W załączniku poniżej znajdziecie Państwo wyniki dla postępowania ofertowego dotyczącego przygotowania strony internetowej z tłumaczeniem na języki obce dla Proconcept Labs sp. z o.o. Wyniki zostały zamieszczone także w Bazie Konkurencyjności pod linkiem:
https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/publication/view/1064461

Wyniki


Tytuł komunikatu:
Wyniki postępowania na dostawę zabudowy indywidualnej powierzchni wystawienniczej w czasie targów Cosmoprof Bolonia 2018.
Data komunikatu: 08.11.2017
Treść komunikatu:
W załączniku poniżej znajdziecie Państwo wyniki dla postępowania ofertowego na dostawę zabudowy indywidualnej powierzchni wystawienniczej w czasie targów Cosmoprof Bolonia 2018. Wyniki zostały zamieszczone także w Bazie Konkurencyjności pod linkiem:
https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/publication/view/1064469